2 lutego 2013

Kiedy zakładałam bloga, byłam biedną, smutną i rozmazaną dziewczynką z zapałkami. Zdarłam sobie łokcie i kolana w poszukiwaniu ładnego szablonu wordpressowego. Nie tylko ja zresztą, ale i cały wspierający mnie team. Dziś jestę blogerę z gładką skórą na licu i błyskiem w oku. I nareszcie jest tak, jak być powinno od początku! Chłopaki z sixbox.es wylali teralitry krwi i potu, rezygnowali z piątkowych wyjść na piwo, rysowali i kodowali, nie spali kilka nocy, posłusznie spełniając wszystkie moje zachcianki. Gdy już schudli po kilkanaście kilo, sami wymalowali wreszcie szablon jak… jak malowanie właśnie! Od dziś wittamina.pl świeci nowym lookiem. Jest prosty jak ja – zwykła dziewczyna ze wsi.

Operację Pimp My Blog uznaję za udaną, a chłopców od sześciu pudeł polecam wszystkim. Szczególne podziękowania dostają autor koncepcji, malarz i pierwiastek kreatywny, czyli @smaczny oraz koder nad kodery o cierpliwości anioła i cudownym perfekcjonizmie, czyli @Phoelid. Niech Wam klienci w milijonach monet!

Obserwujcie @sixbox_es na Twitterze (dopiero zaczęli tweetować, więc przyda się zachęta) i lajkujcie ich na fejsie. Widzę to wyraźnie w swojej szklanej kuli, że czeka ich fejm na cały wszechświat, bo są pieruńsko dobrzy w te klocki. Najlepiej o tym świadczy to, że są tak zarobieni, że nawet nie mają kiedy skończyć własnej strony. Wiadomo – najlepszy szewc zawsze boso.

To jak nowy minimalistyczny look? Może być, nie? :)

Uwaga! Apdejt!

Wiadomość z ostatniej chwili, czyli z 4 lutego! Na swoim ultraopiniotwórczym blogu zechciał mnie wymienić pierwszy samuraj Rzeczpospolitej, czyli Paweł Opydo, który zalicza mnie (bez skojarzeń, zboczuchy!) do dziesiątki najładniejszych polskich blogów. Radość ogarnia me wątłe ciało, a uśmiech nie zejdzie długo z lica. Dziękuję pięknie! Również w imieniu sześciu pudeł, bo bez nich byłaby tu tylko pusta kartka w kratkę.

 • Moosic.pl ładniejsze. (LAJKOWAĆ!!!!!!!11)

  • I wolniejsze. Nim się załaduje można spokojnie poczekać aż trawa urośnie.

 • Minimalizm zawsze in plus :)

 • Szczerze rzec muszę, że poprzednia skórka podobała mi się bardziej.

 • chyba zabiło pudełka bo u mnie „Failed to open page”
  tak czy siak, blog wygląda spoko :)

 • mogłaś ich przysłać do mnie, bym ich dokarmiła a i miałabym rynek zbytu na jedzenie które produkuję ;)

 • Wszystkie fotki ładne… nie może być inaczej gdy modelka OK

 • Lukas Zawer

  Mogłaś dać screena – o ile był – pierwotnego / poprzedniego wyglądu bloga :-) No chyba, że był to jeden ze standardowych ‚theme’ od WordPress.

  • Właśnie był standardowy. 2011 zdaje się. Byrzydal!